Wynajem autokarów dla firm, na wycieczki, wynajem autokarów na imprezy okolicznościowe Warszawa, cała Polska i Europa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasza firma Bogdanek jest całkowicie skoncentrowana na zadowoleniu klientów – jeśli potrzebne są takie usługi jak wynajem autokarów na wycieczki, wesela czy wynajem autokarów na imprezy firmowe – Warszawa i w innych miejscowościach, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszej ofercie. Jesteśmy dostępni pod adresem e-mailowym oraz numerami telefonów podanymi poniżej. Można także skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Jesteśmy również do dyspozycji w naszym biurze znajdującym się w Warszawie w dzielnicy Wesoła.

Nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć wtedy na wszystkie pytania oraz zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w realizacji usługi. Obliczą również koszty jej wykonania – zapewniamy zawsze atrakcyjne i konkurencyjne ceny!

 

Wojciech Królak
ul. Jana Kilińskiego 41
05-075 Warszawa
NIP: 952-102-40-48
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 773 41 23
+48 601 302 562
+48 691 212 125

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).