O Naszej Firmie

Tanie przewozy autokarowe Warszawa - przewozy krajowe i międzynarodowe

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie!

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1996 roku – od tego czasu oferujemy przewozy krajowe i międzynarodowe z wykorzystaniem nowoczesnej floty autokarów turystycznych.

Zapewniamy komfortowe, bezpieczne i terminowe usługi transportowe dla każdego wymagającego klienta z Warszawy i innych miejscowości w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wybrania firmy Bogdanek!

Bogdanek – kompleksowa obsługa transportowa
Zajmujemy się kompleksową obsługą transportową w ramach przewozów krajowych i międzynarodowych – na terenie Europy.

Wynajmujemy autokary turystyczne na wycieczki, wydarzenia biznesowe takie jak konferencje czy szkolenia, na imprezy okolicznościowe – wesela, urodziny, bankiety. Zajmujemy się również stałymi przewozami dla pracowników oraz innymi usługami na życzenie klientów.

Nasza obsługa transportowa jest kompleksowa – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, elastycznie dopasowując się do potrzeb klientów. Zależy nam na tym, aby każdy z nich mógł dojechać z nami do celu bez żadnych problemów. To gwarancja pełnego zadowolenia z naszych usług!

Niskie ceny to nasza specjalność
Oferujemy tanie przewozy autokarowe Warszawa oraz dla klientów z okolicznych miejscowości i całego kraju – nasze usługi wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również bardzo atrakcyjnymi cenami.

Usługi wyceniamy indywidualnie – to powoduje, że są one przystępne cenowo dla każdego z naszych klientów. Zapewniamy atrakcyjne ceny transportu świadczonego zarówno na terenie Polski, jak również poza granicami kraju.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące naszego cennika – przygotujemy specjalną ofertę cenową uwzględniającą Państwa wymagania.

Nowoczesna flota – wygodnie i bezpiecznie do celu
Usługi transportowe świadczymy z wykorzystaniem rozbudowanej floty autokarów turystycznych. W skład naszego taboru wchodzą autokary uznanej marki MAN przeznaczone dla 35-58 osób.

Wszystkie z naszych autokarów są kompleksowo wyposażone – posiadają klimatyzację, nagłośnienie, DVD, pasy bezpieczeństwa, barek, lodówkę, toaletę. Dzięki temu zapewniają wygodne dojazdy nawet na dłuższych trasach.

Posiadamy własne zaplecze techniczne wraz z warsztatem mechanicznym, dlatego możemy zagwarantować Państwu niezawodność naszych pojazdów.

Wszyscy kierowcy pracujący dla firmy Bogdanek posiadają właściwe uprawnienia i wysokie kwalifikacje wraz z szerokim doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą – to gwarancja, że przejazd będzie odbywał się bezpiecznie i w komfortowej atmosferze.

Zapraszamy do wybrania naszej oferty!
Zachęcamy do wybrania naszych usług transportowych krajowych i międzynarodowych – wraz z firmą Bogdanek dojazd do celu będzie tani, wygodny, terminowy i bezpieczny.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami przewozowymi pozostajemy do dyspozycji.

Bogdanek – tanie przewozy autokarowe Warszawa – zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

 

PFR - Bogdanek